Szukasz sposobu na jak najszybsze pozbycie się tłuszczu z brzucha i bioder, bez żadnych cięć i okresu rekonwalescencji?
Dołącz do nas - żadnych diet, postów i chirurgicznej liposukcji - wiosną - schudnij tam, gdzie chcesz!
Akcja ruszyła - liposukcja bez skalpela!
Jedyna opcja liposukcji chirurgicznej:
- Bezbolesne - Skuteczne

Aqualyx ... trochę historii

Bezdyskusyjnym pozostaje fakt, że zadowolenie z własnego wyglądu pozytywnie wpływa na każdą dziedzinę naszego życia.
Płaski i pięknie wymodelowany brzuch jest marzeniem niejednej osoby.
W niektórych miejscach tkanka tłuszczowa, pomimo diety i ćwiczeń, nie znika.

Jeszcze do niedawna jedynym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianych „fałdek”, było odessanie tłuszczu, tzw. liposukcja. Rozwiązanie bardzo skuteczne, ale inwazyjne, które wyłącza pacjenta z życia codziennego.
W latach ‘90 w Brazylii, a następnie we Włoszech po raz pierwszy zastosowano roztwór fosfatydylocholiny (– dużo \\ wcześniej wykorzystywany w medycynie ogólnej) w zabiegach estetycznych, redukcji worków tłuszczowych dolnej powieki i usuwania żółtych kępek i tłuszczaków (prof. S. Maggiori - Włochy).
Od samego początku zabiegi z wykorzystanie roztworu fosfatydylocholiny były niewłaściwie nazwane mianem LIPOLIZY INIEKCYJNEJ. Myślano, że głównym składnikiem działającym jest fosfatydylocholina i że powoduje ona zmniejszenie objętości komórki tłuszczowej (proces lipolizy). W rzeczywistości to zupełnie inny czynnik i zupełnie inny proces powodował redukcję tkanki tłuszczowej.
Z badań rozpoczętych w 2002 roku, prowadzonych przez zespół lekarzy pod kierownictwem prof. Motolese (Włochy), wynikało, że substancją  działającą na tkankę tłuszczową w roztworze fosfatydylocholiny nie jest sama fosfatydylocholina ale deoksycholan sodu – silna substancja  doprowadzająca do całkowitego zniszczenia komórek tłuszczowych. Na podstawie tych badań, w 2007 roku, prof. Motolese rozpoczął pracę nad nowym preparatem, który z założenia miał działać całkowicie niszcząc komórkę tłuszczową czyli miał wywoływać proces adipocytolizy, a nie jak sądzono lipolizy. Prace te doprowadziły do opracowania nowej techniki iniekcyjnej – Intralipoterapii i preparatu – Aqualyx
Aqualyx to niechirurgiczna alternatywa liposukcji. Tourisme Dentaire
Pamiętaj!
Aqualyx nie zastępuje liposukcji.
Jest zabiegiem znacznie łagodniejszym,wyróżnia się nieoperacyjnym postępowaniem, znacznie mniejszą urazowością dla organizmu i nie wyłącza pacjenta z codziennego funkcjonowania.

 
 

 

 

przejdź do strony Fenice